Přehled
Specifikace
H546DLK01.0 CELL

H546DLK01.0 CELL Základní informace
| panel Model | H546DLK01.0 CELL |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | AM-OLED ,5.5 inch, 1080×1920 |
| Typ panelu | AM-OLED |
| H546DLK01.0 CELL Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Model Alias | - |
| Provozní teplota. | -20 ~ 70 °C |
| Teplota skladování | -30 ~ 80 °C |
| Hodnocení vibrací | - |
| Specifické funkce |
H546DLK01.0 CELL Mechanické vlastnosti
| Model Alias | - |
|---|---|
| Provozní teplota. | -20 ~ 70 °C |
| Teplota skladování | -30 ~ 80 °C |
| Hodnocení vibrací | - |
| Specifické funkce | |
| Formát pixelů | 1080(RGB)×1920 [FHD] |
| Rozteč bodů | 0.210×0.630 mm (H×V) |
| Konfigurace | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.063×0.063 mm (H×V) |
| Oblast zobrazení | 68.04×120.96 mm (H×V) |
| Oblast rámu | - |
| Dim. | 70.84×128.01 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 0.82 (Typ.) mm |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Orientace | Portrait type |
| Poměr stran | 9:16 (H:V) |
| Tvar tvaru | - |
| Kontaktní body | 10 points |
| Signál TP | - |
| Ovladač TP | With touch controller |
| Dotyková obrazovka | Embeded Touch |
| Hmotnost | - |
| Povrch | Hard coating (3H) |
H546DLK01.0 CELL optické vlastnosti
| Model Alias | - |
|---|---|
| Provozní teplota. | -20 ~ 70 °C |
| Teplota skladování | -30 ~ 80 °C |
| Hodnocení vibrací | - |
| Specifické funkce | |
| Formát pixelů | 1080(RGB)×1920 [FHD] |
| Rozteč bodů | 0.210×0.630 mm (H×V) |
| Konfigurace | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.063×0.063 mm (H×V) |
| Oblast zobrazení | 68.04×120.96 mm (H×V) |
| Oblast rámu | - |
| Dim. | 70.84×128.01 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 0.82 (Typ.) mm |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Orientace | Portrait type |
| Poměr stran | 9:16 (H:V) |
| Tvar tvaru | - |
| Kontaktní body | 10 points |
| Signál TP | - |
| Ovladač TP | With touch controller |
| Dotyková obrazovka | Embeded Touch |
| Hmotnost | - |
| Povrch | Hard coating (3H) |
| Jas | 350 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 10000:1 (Min.) (Transmissive) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥1600) |
| Optický režim | - |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Doba odezvy | - |
| Chromaticita | Wx:0.300; Wy:0.310 |
| Čísla barev | 16.7M (8-bit) |
| Barevný gamut | 100% NTSC (CIE1931) |
| Jednotnost | 1.25/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
H546DLK01.0 CELL elektronika Feature
| Model Alias | - |
|---|---|
| Provozní teplota. | -20 ~ 70 °C |
| Teplota skladování | -30 ~ 80 °C |
| Hodnocení vibrací | - |
| Specifické funkce | |
| Formát pixelů | 1080(RGB)×1920 [FHD] |
| Rozteč bodů | 0.210×0.630 mm (H×V) |
| Konfigurace | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.063×0.063 mm (H×V) |
| Oblast zobrazení | 68.04×120.96 mm (H×V) |
| Oblast rámu | - |
| Dim. | 70.84×128.01 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 0.82 (Typ.) mm |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Orientace | Portrait type |
| Poměr stran | 9:16 (H:V) |
| Tvar tvaru | - |
| Kontaktní body | 10 points |
| Signál TP | - |
| Ovladač TP | With touch controller |
| Dotyková obrazovka | Embeded Touch |
| Hmotnost | - |
| Povrch | Hard coating (3H) |
| Jas | 350 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 10000:1 (Min.) (Transmissive) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥1600) |
| Optický režim | - |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Doba odezvy | - |
| Chromaticita | Wx:0.300; Wy:0.310 |
| Čísla barev | 16.7M (8-bit) |
| Barevný gamut | 100% NTSC (CIE1931) |
| Jednotnost | 1.25/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| Frekvence snímků | 100Hz |
| Zpětné skenování | No |
| D-IC detail | COG Built-in RM69071 |
H546DLK01.0 CELL podsvícení System
| Model Alias | - |
|---|---|
| Provozní teplota. | -20 ~ 70 °C |
| Teplota skladování | -30 ~ 80 °C |
| Hodnocení vibrací | - |
| Specifické funkce | |
| Formát pixelů | 1080(RGB)×1920 [FHD] |
| Rozteč bodů | 0.210×0.630 mm (H×V) |
| Konfigurace | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.063×0.063 mm (H×V) |
| Oblast zobrazení | 68.04×120.96 mm (H×V) |
| Oblast rámu | - |
| Dim. | 70.84×128.01 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 0.82 (Typ.) mm |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Orientace | Portrait type |
| Poměr stran | 9:16 (H:V) |
| Tvar tvaru | - |
| Kontaktní body | 10 points |
| Signál TP | - |
| Ovladač TP | With touch controller |
| Dotyková obrazovka | Embeded Touch |
| Hmotnost | - |
| Povrch | Hard coating (3H) |
| Jas | 350 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 10000:1 (Min.) (Transmissive) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥1600) |
| Optický režim | - |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Doba odezvy | - |
| Chromaticita | Wx:0.300; Wy:0.310 |
| Čísla barev | 16.7M (8-bit) |
| Barevný gamut | 100% NTSC (CIE1931) |
| Jednotnost | 1.25/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| Frekvence snímků | 100Hz |
| Zpětné skenování | No |
| D-IC detail | COG Built-in RM69071 |
| Tvar lampy | - |
| Typ lampy | self |
| Život | - |
| Výměna, nahrazení | - |
| Množství | - |
| Pozice | - |
H546DLK01.0 CELL rozhraní signál
| Model Alias | - |
|---|---|
| Provozní teplota. | -20 ~ 70 °C |
| Teplota skladování | -30 ~ 80 °C |
| Hodnocení vibrací | - |
| Specifické funkce | |
| Formát pixelů | 1080(RGB)×1920 [FHD] |
| Rozteč bodů | 0.210×0.630 mm (H×V) |
| Konfigurace | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.063×0.063 mm (H×V) |
| Oblast zobrazení | 68.04×120.96 mm (H×V) |
| Oblast rámu | - |
| Dim. | 70.84×128.01 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 0.82 (Typ.) mm |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Orientace | Portrait type |
| Poměr stran | 9:16 (H:V) |
| Tvar tvaru | - |
| Kontaktní body | 10 points |
| Signál TP | - |
| Ovladač TP | With touch controller |
| Dotyková obrazovka | Embeded Touch |
| Hmotnost | - |
| Povrch | Hard coating (3H) |
| Jas | 350 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 10000:1 (Min.) (Transmissive) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥1600) |
| Optický režim | - |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Doba odezvy | - |
| Chromaticita | Wx:0.300; Wy:0.310 |
| Čísla barev | 16.7M (8-bit) |
| Barevný gamut | 100% NTSC (CIE1931) |
| Jednotnost | 1.25/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| Frekvence snímků | 100Hz |
| Zpětné skenování | No |
| D-IC detail | COG Built-in RM69071 |
| Tvar lampy | - |
| Typ lampy | self |
| Život | - |
| Výměna, nahrazení | - |
| Množství | - |
| Pozice | - |
| Signal Systerm | MIPI (4 data lanes) |
| Logické napětí | - |
| Napěťový vstup | 1.8/3.1/5.8/4.6/-2.9V (Typ.)(IOVCC/VCI/AVDD/OVDD/OVSS) |
| Aktuální vstup | 38/3/15/190/190mA (Typ.)(IOICC/ICI/AIDD/OIDD/OISS) |
